Ostatnio komentowane
|
|
Łazienka glamour: domowy salon kąpielowy z efektem wow - komentarze (1) ~Adela, 2026-06-03 13:27:43
Jak ktoś mieszka w bloku to na taki salon łazienkowy nie może sobie pozwolić. Wanny niestety nie mam w swojej... |
|
|
|
Higiena wody pitnej w budynkach wielofunkcyjnych - komentarze (1) ~Maja, 2026-05-21 05:18:37
Ciekawe rozwiązanie i nowoczesne. Ale ja u siebie w domu wypiję wodę z kranu ale w innych miejscach nie, wtedy mam... |
|
|
|
Lego kontra Cobi – co różni te dwie marki "od klocków"? - komentarze (1) ~polak, 2012-09-30 15:26:52
Polska górom cobi wspaniałe |
|
|
|
Biustowniczki wracają do Warszawy – bezpłatne badania USG piersi w G City Pr... (1) ~jacek, 2026-03-18 15:13:21
To jest LIPA.Dzis badałem panią u której jakas doktor opisała włókniaka 2 cm -- był to zwykły tłuszcz. Nie... |
|
|
|
Wspólnie tworzymy wielkanocne dekoracje! - komentarze (1) ~Hanka, 2026-03-26 10:03:04
W tym roku odpuszczam, mam z zeszłego roku sporo dekoracji, stroik z poczty kwiatowej. Wystarczy. Na pewno tulipany... |
Najczęściej komentowane
|
|
odporność malucha (97) ost. » Byria, 2011-08-12 13:45:39
Nie zapominajcie o wspieraniu flory jelitowej, bo to ma wpływ na odporność. Dodatkowo witamina D3, bo w naszym... |
|
|
|
Czy ustawa antylichwiarska wykosi małe firmy? - komentarze (55) ost. » ~bodka, 2019-08-21 10:49:42
pewnie, ze tak. Trzeba trochę zaufania, od tego są żeby szukać nam rozwiązań |
|
|
|
Co może najmocniej wpłynąć na faktoring w 2018 roku - komentarze (45) ost. » ~ozzy, 2018-01-10 12:59:32
Wspomógł, wspomógł |
|
|
|
Praktyki studenckie dla przyszłego prawnika - jak wyglądają? - komentarze (45) ost. » ~lendzion!, 2015-04-20 11:57:03
@zaspana polub Votum S.A. na FB to będziesz na bieżąco z takimi imprezami..ale masz szczęście bo z tego co... |
|
|
|
Gdzie warto studiować prawo? - komentarze (43) ost. » ~kiero, 2017-03-21 15:34:29
Jest mozliwość studiowania dwóch kierunków jednocześnie na WSB? |
|
|
Muzeum to taki ukłon wykonawcy Konesera w stronę historii moim zdaniem bardzo piękny. Dziś mało kto pamięta jak ważny dla warszawiaków był kwartał na Ząbkowskiej jednak to Muzeum Polskiej Wódki może to zmienić. Sądzę że skorzysta na tym też sama Praga która oddała Konesera jednak w zamian zyska taką wspaniałą atrakcję. /~Patryk
|
2017-07-23 00:21:50 edytuj »
|
|
|
|
||
|
|
Muzeum w Koneserze to inwestycja która moim zdaniem może dać bardzo pozytywny odzew nie tylko mieszkańców stolicy ale również turystów odwiedzających nasze miasto:) Polska wódka to produkt znany na całym świecie dlatego jedno z najważniejszych miejsc gdzie była produkowana nie może przemienić się w wielofunkcyjny budynek nie pozostawiając żadnego śladu po tym co kiedyś tu było. Pomysł na muzeum jest trafiony w dziesiątkę. /~Makler
|
2017-07-23 00:29:44 edytuj »
|
|
|
|
Muzeum w Koneserze to inwestycja która moim zdaniem może dać bardzo pozytywny odzew nie tylko mieszkańców stolicy ale również turystów odwiedzających nasze miasto:) Polska wódka to produkt znany na całym świecie dlatego jedno z najważniejszych miejsc gdzie była produkowana nie może przemienić się w wielofunkcyjny budynek nie pozostawiając żadnego śladu po tym co kiedyś tu było. Pomysł na muzeum jest trafiony w dziesiątkę. /~Maciek
|
2017-07-23 00:31:15 edytuj »
|
|
|
|
Muzeum w Koneserze to inwestycja która moim zdaniem może dać bardzo pozytywny odzew nie tylko mieszkańców stolicy ale również turystów odwiedzających nasze miasto:) Polska wódka to produkt znany na całym świecie dlatego jedno z najważniejszych miejsc gdzie była produkowana nie może przemienić się w wielofunkcyjny budynek nie pozostawiając żadnego śladu po tym co kiedyś tu było. Pomysł na muzeum jest trafiony w dziesiątkę. /~Maciek
|
2017-07-23 00:32:02 edytuj »
|
|
Jeśli chcesz być powiadamiany na adres email o nowych komentarzach w tym wątku, włącz śledzenie.
edytuj
Wątek dotyczy artykułu: BLISKO, CORAZ BLIŻEJ, CZYLI ZZA KULIS POWSTAWANIA MUZEUM POLSKIEJ WÓDKI!